Perris BM35PD-7135 3.5\" Tan Padded Leather
/
Shipping calculated at checkout.
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, shipping soon
3.5″ Tan Padded Leather Guitar Strap. Adjustable length 41” to 56”